Tandemový zoskok padákom

Zoskoč Tandem Vám ponúka jedinečný nezabudnuteľný zážitok - Tandemový zoskok padákom na letisku Nové Zámky.

Výška zoskoku 3500 metrov lietadlom Cessna 182. Otvorenie hlavného padáku je vo výške 1500 m, doba voľného pádu je 40 sekúnd. Rýchlosť voľného pádu je 200 km/h. Let na otvorenom padáku trvá 5 - 8 minút, ktorý môžete do výšky 300 m sami riadiť v spoločnosti skúseného profesionálneho tandempilota.

K tandemovému zoskoku nie je potrebný žiadny výcvik ani lekárska prehliadka, stačí prísť v dohodnutom termíne na letisko a my sa o Vás postaráme. Zoskok môže absolvovať ktokoľvek vo veku od 8 rokov s minimálnou výškou 120 cm. Hmotnosť ženy max. 90kg, muža max. 100 kg. Po krátkej inštruktáži vrámci ktorej Vám tandempilot vysvetlí všetko dôležité, si oblečiete našu kombinézu a ustrojíme Vás do špeciálneho postroja pre zoskok. Dostanete ochranné okuliare. Prineste si športovú obuv.

Bohužiaľ sa nám tento víkend nepodaril skočiť ani jeden tandemový zoskok. Tešíme sa na vás budúci víkend v ktorom bude tandemovy zoskok skočiť jednoduchšie

Kameraman

Celý priebeh zoskoku, od prípravy až po pristátie, je možné natočiť digitálnou videokamerou a vyfotiť skúseným profikameramanom - parašutistom. Ten získané zábery zostrihá a ozvučí. V prípade zakúpenia videa na DVD zázname obdržíte digitálne fotografie zdarma.

Ako si rezervovať tandemový zoskok

Najrýchlejší spôsob rezervácie je telefonicky na čísle 0905519268, prípadne emailom. Tandemový zoskok je najlepšie rezervovať týždeň dopredu. Vzhľadom k nepredvídaným okolnostiam, napr. zlé počasie, technická porucha, obmedzenia vzdušného priestoru, sa môže stať, že sa zoskok neuskutoční v dohodnutú hodinu. Preto si treba na zoskok vyhradiť viac času. V prípade nevhodného počasia si dohodneme náhradný termín.

Darčekový poukaz

Pri príležitosti rôznych sviatkov, jubileí alebo ako odmena pre zamestnancov vystavujeme darčekové poukazy.

Aktuálny cenník Tandemového zoskoku

+421 905 519 268